sobota, 17 maja 2014

Brakuje mi słońca.

Ten tydzień był naprawdę ciężki wbrew pozorom.
Przez 3 dni pisałam próbne testy gimnazjalne więc wybaczcie bark wpisu. Część humanistyczna poszła  mi wprost świetnie, jestem z siebie dumna. Z matmą i częścią biologiczną ciut gorzej, no ,  ale trzeba sobie radzić, prawda? ^*^ Angielski też nie poszedł źle.
Ahh, no tak, słyszałam, że macie niedosyt Caramel? Możecie znaleźć ją na moim Instagramie, tam częściej wrzucam jej zdjęcia, kochani .
Przejdźmy do sedna - wczoraj  był super dzień. Przyszła do mnie Klaudia i dostałam od niej cudowny, najpiękniejszy prezent, srebrny naszyjnik z grawerem i książkę. W przyszłym tygodniu to ja mam zamiar zrobić jej nalot na dom, haha . Ale póki co czeka mnie pracowity tydzień, mam nadzieję, że się tu jeszcze gdzieś tak w środku odezwę. Naprawdę chciałabym już lato, wakacje, poczuć, że nic nie muszę i ten upał i lody, woda owocowa, te sprawy . Planuję też spożytkować lato i skupić się jeszcze bardziej na lalkach, Car przydałoby się obitsu no i jakaś porządna sesja, w innym miejscu niż mój pokój, w jakiś urokliwym plenerku. No cóż, teraz jeżeli potrzebuję słońca czerpie je z różnych zdjęć i inspiracji, bo za oknem go jeszcze nie widać. Nakręcam się i będę was zarzucać takimi zdjęciami, inspirują .

                                        
                                                                        ~Kitsune Kou

2 komentarze:

  1. No to cieszę się, że testy dobrze wypadły! I oczywiście czekam na Caramel! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz co, nalot na dom mi robić :3.
    Cudowne zdjęcia, naprawdę inspirują ♥. Ja również czekam na lato ^^.
    Gratuluję testów :D!

    OdpowiedzUsuń