poniedziałek, 12 maja 2014

Witajcie z powrotem!

Tak, dobrze czytasz, powracam!
Po tylu dniach bez pisania znów jestem, czuję wenę i wraz z faktem , że jest znacznie cieplej, przybywa wiele nowych pomysłów.
Zacznę może od tego, co się u mnie zmieniło. Więc, wracam tu już nie jako trzynastolatka (ohohoho xD) lecz jako czternastka, dwa dni temu miałam urodziny .
I postanowiłam nagiąć troszkę tematykę bloga. Wraz z wyglądem, blog będzie łączył tematykę mangowo-lalkowo-życiową, co wy na to? Będą tu opinie kosmetyków, bo zafascynował mnie do reszty wizaż i pochłonęła kosmetologia ^u^.
Codziennie moje perypetie możecie śledzić na moim Instagramie. Chodź zawzięcie się broniłam, założyłam owe konto, mam nadzieję, że niedługo będę miała chociaż jednego followersa, bo 10 to byłby chyba sen ^^. MÓJ INSTAGRAM - KLIK!
W każdym razie, mam nadzieję, że ktoś będzie tu zaglądał, to tej starej znajomej - Kitsune-Kou C:. Na razie nakręcam się na wakacje i ogółem na lato - boże, potrzebuję odpoczynku, a teraz do końca maja walka o oceny, trzymajcie kciuki. Na dodatek jutro zaczynam pisać próbne testy gimnazjalne, jestem przerażona. I mam jeszcze dużo zaliczeń. No i chcę mieć "jakieś" te oceny na świadectwie. Ten kolaż naprawdę mnie energetyzuje!


                                                                                         ~ Kitsune Kou

1 komentarz:

  1. Witam z powrotem ♥. Czekałam :3.
    Hot 14, hyhy :3.
    Super kolaż ♥. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń